Transport zmarłych

Nasz zakład pogrzebowy podejmie się transportu zmarłych, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami, niezależnie od tego, że siedzibą naszych oddziałów jest Wrocław. Oferujemy całodobowy przewóz zwłok, także z domów i szpitali. W przypadku, gdy śmierć nastąpiła w innym regionie, a pochówek ma się odbyć we Wrocławiu albo okolicach, możemy zorganizować transport osoby zmarłej zaraz po stwierdzeniu śmierci.

Usługę transportu przeprowadzamy z należytym szacunkiem do osoby zmarłej. Nasz zakład pogrzebowy posiada karawany, które są w pełni dostosowane do transportowania zmarłych. Możemy pomóc także, gdy chodzi o międzynarodowy transport zwłok.

Niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie nastąpiła śmierć bliskiej Państwu osoby, jesteśmy w stanie zająć się zorganizowaniem przewozu zmarłego do kraju. Dobra znajomość przepisów prawa w krajach europejskich oraz pozaeuropejskich, a także wieloletnie doświadczenie pozwalają nam także w tym względzie zagwarantować najwyższy standard usług.

Transport zmarłych – najwyższy standard usług

Mamy świadomość tego, że niespodziewana śmierć bliskiej osoby to ogromny cios dla rodziny, która nie dość, że musi uporać się z ogromną stratą, to jeszcze stoi przez niełatwym zadaniem zorganizowania pochówku bliskiego człowieka. W przypadku, gdy bliska nam osoba zmarła z dala od domu, trzeba również zorganizować jej transport na miejsce pochówku. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport krajowy czy też międzynarodowy, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Usługi transportowe wykonujemy całodobowo, mogą się Państwo skontaktować z nami o dowolnej porze. Zaraz po zgłoszeniu telefonicznym podejmiemy pierwsze kroki mające na celu przewiezienia ciała bliskiej Państwu osoby do domu. Nasz zakład pogrzebowy działa już od ponad 20 lat, jesteśmy w stanie zatem nie tylko zająć się usługami transportowymi, ale także pomóc w załatwieniu niezbędnych formalności, także zagranicą. Tym samym możemy zdjąć z Państwa barków dodatkową troską o przewóz zwłok w miejsce ceremonii pogrzebowej.

Przewóz zwłok na terenie całego kraju

Zakład Pogrzebowy Styks stawia sobie za cel zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia po śmierci bliskich osób. Choć siedzibą naszej firmy jest Wrocław, mogą Państwo liczyć na przewóz zwłok na terenie całego kraju. Nasze przedsiębiorstwo pogrzebowe dysponuje karawanami przeznaczonymi do przewozu zmarłych, które spełniają wymagania Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Przewóz zwłok wymaga dopełnienia pewnych formalności. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy, zajmiemy się tym za Państwa. W trudnym momencie po stracie bliskiej osoby chcemy Państwa wesprzeć, dlatego też zapewniamy, że przejmiemy wszystkie formalności, które są niezbędne do zorganizowania krajowego przewozu zmarłych. Wystarczy kontakt telefoniczny z Państwa strony, abyśmy mogli podjąć stosowne działania.

Międzynarodowy przewóz zmarłych – kompleksowe wsparcie

Możemy zaoferować nie tylko krajowy, ale także międzynarodowy transport zmarłych. Świadczymy usługi tak w Europie, jak i w innych regionach świata. Usługi z zakresu międzynarodowego przewozu zmarłych wykonujemy od 20 lat, stąd też możemy zapewnić, że transport bliskiej Państwu osoby przebiegnie bez żadnych przeszkód. Gwarantujemy bezpieczny przewóz zmarłych, z pełnym poszanowaniem ich godności. Po otrzymaniu od Państwa pełnomocnictwa załatwimy także wszystkie niezbędne formalności –w Polsce i zagranicą. Nasi pracownicy, którzy zajmują się organizacją transportu międzynarodowego zmarłych, mówią płynnie po angielsku i niemiecku, co ułatwia szybkie i sprawne załatwienia formalności w zagranicznych urzędach oraz konsulatach. Przewóz zwłok realizowany jest z użyciem karawanów, których wyposażenie odpowiada krajowym oraz unijnym przepisom.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook