Usługi pogrzebowe Wrocław

usługi pogrzebowe wrocław

Zakłady pogrzebowe STYKS zapewniają kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowychzarówno na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych. Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie świadczymy już od 27 lat, a miejscem naszej działalności jest przede wszystkim Wrocław, świadczymy jednak usługi również na terenie całego kraju oraz oferujemy przewozy zagraniczne.

Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu (elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Ponadto na uroczystości pogrzebowe zapraszamy muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne i video. Dokładamy wszelkich starań, by organizacja pogrzebu była dla Państwa jak najmniej absorbująca i kłopotliwa w tych trudnych chwilach – dlatego właśnie oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe, obejmujące każdy aspekt ceremonii.

Wykorzystując 27-letnie doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych zajmujemy się również organizacją styp zarówno w restauracjach, jak i w domach, a także przygotowaniem mów pogrzebowych oraz organizacją wieńców oraz kwiatów. Świadczymy także dodatkowo usługi pogrzebowe w zakresie sporządzania nekrologów.

Zarządzamy kaplicami cmentarnymi, która znajdują się na terenach następujących Cmentarzy Komunalnych:, przy ul. Kiełczowskiej (obok krematorium), Osobowickiej i Grabiszyńskiej (Wrocław). W efekcie naszych działań w kaplicy mogą odbywać się zarówno ceremonie świeckie, jak i ceremonie w obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej. Jako nieliczni dysponujemy także nowoczesnymi karawanami i karawanem–melexem, co sprawia, że nasze usługi pogrzebowe naprawdę obejmują pełen zakres przygotowania ceremonii.

Informacji na temat organizacji ceremonii udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy. Służą oni pomocą, radą oraz wsparciem; przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności związanych z pogrzebem, aby organizacja pogrzebu była dla Państwa możliwie najłatwiejsza.

Nasz dom pogrzebowy kredytuje wszelkie usługi pogrzebowe do czasu otrzymania pieniędzy z zasiłku pogrzebowego otrzymanego z ZUS-u. Dzięki temu organizacja pogrzebu nie dokłada kolejnych niepotrzebnych zmartwień w tak trudnej chwili.

Pragniemy, aby organizacja pogrzebu przebiegła pod każdym względem zgodnie z Państwa wymogami i życzeniami. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi pogrzebowe spełniały najwyższe standardy i były jak najlepszą pomocą w trudnych chwilach. Terytorium naszego działania to Wrocław i okolice. Posiadamy 6 całodobowych zakładów. Pięć z nich znajduje się w różnych częściach Wrocławia i jeden w Kątach Wrocławskich.

Usługi pogrzebowe Styks – zachęcamy do wykorzystania naszych możliwości i doświadczenia.

 

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook