Usługi pogrzebowe Wrocław

usługi pogrzebowe wrocław

Zakłady pogrzebowe STYKS zapewniają kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych zarówno na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych. Służymy również radą i pomocą we wszelkich sprawach, jakie trzeba załatwić, przygotowując pogrzeb, takich jak formalności związane ze śmiercią bliskiej osoby. Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie świadczymy już od 27 lat. Mimo iż miejscem naszej działalności jest przede wszystkim Wrocław, świadczymy również usługi na terenie całego kraju oraz oferujemy przewozy zagraniczne. Koszt pogrzebu, w czasie organizacji pogrzebu, również zostaje po naszej stronie.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu (elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Ponadto, aby pogrzeb spełniał Państwa oczekiwania pod względem odpowiedniego nastroju, zapraszamy muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne i video. Dokładamy wszelkich starań, by organizacja pogrzebu była dla Państwa jak najmniej absorbująca i kłopotliwa w tych trudnych chwilach – dlatego właśnie oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe, obejmujące każdy aspekt ceremonii.

Posiadając 27-letnie doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych, wiemy jak ważną kwestią jest stypa. Zajmujemy się jej organizacją, aby wesprzeć Państwa do samego końca tego trudnego procesu, jakim jest pogrzeb. We Wrocławiu możemy zorganizować przyjęcie dla żałobników tak w restauracji, jak również w domu. Zajmiemy się także przygotowaniem mowy pogrzebowej oraz organizacją wieńców oraz kwiatów. Świadczymy także dodatkowo usługi pogrzebowe w zakresie sporządzania nekrologów.

Organizując pogrzeb we Wrocławiu, dbamy również o odpowiednie miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Zarządzamy kaplicami cmentarnymi, które znajdują się na terenach następujących Cmentarzy Komunalnych: przy ul. Kiełczowskiej (obok krematorium), Osobowickiej i Grabiszyńskiej (Wrocław). W efekcie naszych działań w kaplicy mogą odbywać się zarówno ceremonie świeckie, jak i ceremonie w obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej. W razie takiej potrzeby i życzenia ze strony rodziny zmarłego, służymy pomocą i radą również w załatwieniu spraw z odpowiednią parafią.

Pierwszą rzeczą jaką trzeba się zająć przed pogrzebem jest oczywiście odpowiedni transport ciała zmarłego i przygotowanie go do pochówku. Nasz zakład dysponuje pojazdami, które są dostosowane do przewozu, jak również miejscem, w którym ciało może zostać przygotowane do ceremonii. Jako nieliczni dysponujemy także nowoczesnymi karawanami i karawanem–melexem, co sprawia, że nasze usługi pogrzebowe naprawdę obejmują pełen zakres przygotowania ceremonii.

Informacji na temat organizacji ceremonii udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy. Służą oni pomocą, radą oraz wsparciem; przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności, które potrzebne są, aby przygotować pogrzeb we Wrocławiu. Wszystko po to by organizacja pogrzebu była dla Państwa możliwie najłatwiejsza.

Koszty pogrzebu

Przygotowując pogrzeb we Wrocławiu, nie sposób oczywiście nie wspomnieć o kosztach, z którymi się wiąże. Organizacja pogrzebu to szereg decyzji, które trzeba podjąć – wybór trumny, urny, pomnika, czy samego przebiegu ceremonii. Nasz dom pogrzebowy kredytuje wszelkie usługi pogrzebowe do czasu otrzymania pieniędzy z zasiłku pogrzebowego otrzymanego z ZUS-u, aby jak najbardziej ułatwić Państwu przejście przez ten trudny okres.

Przeczytaj nasz artykuł Jaki jest koszt pogrzebu we Wrocławiu?

Pragniemy, aby pogrzeb odpowiadał Państwa wymogom i życzeniom pod każdym względem. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi pogrzebowe spełniały najwyższe standardy i były jak najlepszą pomocą w trudnych chwilach. Pogrzeb we Wrocławiu jesteśmy w stanie zorganizować na całym jego terytorium, jak również w jego okolicach. Posiadamy 6 całodobowych zakładów. Pięć z nich znajduje się w różnych częściach Wrocławia i jeden w Kątach Wrocławskich. Koszt pogrzebu dostosowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa życzenia i możliwości.

Usługi pogrzebowe Styks – zachęcamy do wykorzystania naszych możliwości i doświadczenia.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook