Usługi pogrzebowe Wrocław

usługi pogrzebowe wrocław

Zakłady pogrzebowe STYKS zapewniają kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych, zarówno na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych. Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie świadczymy już od 27 lat.

Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu (elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Ponadto na uroczystości pogrzebowe zapraszamy muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne i video. Dokładamy wszelkich starań, by organizacja pogrzebu była dla Państwa jak najmniej absorbująca i kłopotliwa w tych trudnych chwilach.

Jako nieliczni dysponujemy także nowoczesnymi karawanami i karawanem – melexem.

Wykorzystując 27-letnie doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych zajmujemy się również organizacją styp zarówno w restauracji, jak i w domu, a także przygotowaniem mów pogrzebowych oraz organizacją wieńców oraz kwiatów. Świadczymy także dodatkowo usługi pogrzebowe w obrębie sporządzania nekrologów.

Zarządzamy kaplicami cmentarnymi, które znajdują się na cmentarzach komunalnych przy ul. Grabiszyńskiej, osobowickiej i kiełczowskiej ( przy krematorium). Na skutek naszych działań, w kaplicy mogą odbywać się ceremonie świeckie oraz ceremonie w obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej.

Informacji na temat organizacji ceremonii udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy. Służą oni pomocą, radą oraz wsparciem; przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Nasz dom pogrzebowy kredytuje wszelkie usługi pogrzebowe do czasu otrzymania pieniędzy z Zasiłku Pogrzebowego otrzymanego z ZUS-u.

Pragniemy, aby organizacja pogrzebu przebiegła pod każdym względem zgodnie z Państwa wymogami i życzeniami. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi pogrzebowe spełniały najwyższe standardy i były jak najlepszą pomocą w trudnych chwilach. Terytorium naszego działania to Wrocław i okolice. Posiadamy 6 całodobowych zakładów. Pięć z nich znajduje się w różnych częściach Wrocławia i jeden w Kątach Wrocławskich.

Usługi pogrzebowe Styks – zachęcamy do wykorzystania naszych możliwości i doświadczenia.

 

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook