Ostatni portret

Gdy opuszcza nas bliska osoba, pragniemy upamiętnić najpiękniejsze chwile z nią związane. W tym celu proponujemy Państwu Ostatni Portret.

Oglądając materiał na płycie DVD można w każdym momencie powrócić do wspomnień związanych z bliską osobą. Każdy materiał ubarwiony jest efektami video w postaci art clipów, podtrzymujących nastrój całego filmu. Jego podstawą powinien być odpowiednio przygotowany przez najbliższą rodzinę tekst (nie dłuższy niż 7 zdań) oraz zdjęcia osoby, która odeszła. Proponujemy dostarczyć 15 zdjęć zapisanych na płycie CD lub w formie standardowej – papierowej.

Materiał filmowy dostarczamy na płycie w formacie DVD.

Ostatni Portret trwa od 6 do 8 minut. Prezentacja multimedialna przekazywana jest na płycie DVD do klienta do 48 godzin od momentu dostarczenia zdjęć. Wykorzystane zdjęcia zwracamy wraz z dostarczeniem płyty DVD.

Materiał jest własnością najbliższej rodziny i nie może być wykorzystywany publicznie bez zgody producenta. Ostatni portret umożliwia raz jeszcze sięgnąć pamięcią wstecz, zatrzymując się nad tym, co było ważne i wyjątkowe.

Poniżej prezentujemy przykładowy Ostatni Portret.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook