Organizacja stypy

Tradycyjną częścią pogrzebu jest stypa, szczególnie, gdy spodziewamy się gości z daleka. Niestety, w ogromie spraw do załatwienia, w trudnych okolicznościach, zorganizowanie odpowiedniego posiłku może być trudne. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom: dom pogrzebowy Styks stwarza możliwość zorganizowania stypy zarówno w domu prywatnym, jak i w restauracji.

Aby maksymalnie ułatwić Państwu organizację, przygotowaliśmy specjalnie pakiety. Ich wysokość wynegocjowaliśmy dla Państwa z lokalami na terenie Wrocławia. Nasi klienci mogą zlecić przygotowanie stypy, podając liczbę gości i wybierając dany pakiet, jak również może osobiście ustalić menu. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przygotowana przez nas stypa będzie odpowiadała na potrzeby gości.

Nasze 27-letnie doświadczenie w organizacji styp pozwoliło nam nawiązać współpracę z lokalami, spełniającymi nasze wymagania. Oferujemy  szeroki wybór, dzięki któremu będą Państwo mogli wybrać najodpowiedniejsze miejsce. Ze względu na to, że Wrocław jest rozległym miastem, wybraliśmy restauracje w różnych lokalizacjach.

Dla osób, które wolą czas po pogrzebie spędzić we własnym domu, przygotowaliśmy możliwość organizacji stypy w domu. Wszystkie szczegóły dotyczącego tego przedsięwzięcia można ustalić z naszym wykwalifikowanym personelem, który w tym czasie jest do Państwa dyspozycji. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by nasi Klienci jak najspokojniej mogli przeżyć ten bolesny dla nich czas, a organizacja stypy nie stanowiła dodatkowego obciążenia.

Wiemy, że właściwie przygotowana stypa jest ważnym elementem ceremonii pogrzebowej. Pozwala rodzinie wspominać zmarłego, a dzięki temu może przynieść ukojenie. Dlatego naszym celem jest pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania, a następnie zadbanie o prawidłowy przebieg spotkania. Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja stypy była dla Państwa jak najmniej kłopotliwa – aby zajmowała jak najmniej czasu, a jednocześnie była wytchnieniem w tym trudnym momencie.

Restauracje, z którymi współpracujemy:

  • Karczma Łemkowska, ul. Grabiszyńska 251, Wrocław
  • Restauracja Hotel Vega, ul. Grabiszyńska 251E, Wrocław
  • Restauracja Bravissimo, ul. Stysia 45, Wrocław
  • Restauracja Belvedere Park, ul. Przyjaźni 2A/1/A, Wrocław
  • Restauracja Biesiadło, ul. Semaforowa 18, Wrocław
Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook