Opieka nad grobami

Często zdarza się taka sytuacja, że grób zmarłego znajduje się kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów od obecnego miejsca zamieszkania. W takim przypadku odwiedzamy cmentarz przeważnie raz do roku. Ma to miejsce w dniu Wszystkich Świętych, kiedy to urządzamy generalne sprzątanie grobów. Jednak, aby pomnik był zachowany jak najdłużej w dobrym stanie, należałoby robić takie porządki częściej.

sprzątanie grobów wrocław

Mając do czynienia z podobną sytuacją, warto pomyśleć o wynajęciu specjalnej firmy lub zakładu pogrzebowego, aby przez resztę roku sprawował nadzór nad pomnikiem. Pomoc można również zatrudnić do jednorazowego skorzystania z usługi. Zakład pogrzebowy Styks wychodzi w tym zakresie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Oferujemy zarówno jednorazowe sprzątanie grobów we Wrocławiu lub okolicach, jak również stałą usługę opieki nad grobami.

Do czynności, które wchodzą w skład świadczonych przez nas usług głównie zaliczają się: mycie nagrobka, sprzątanie, odśnieżanie czy usuwanie zbędnej roślinności. Zakład pogrzebowy często oferuje także renowację pomnika i usługi kamieniarskie.

Zlecenie takich usług nie jest wielkim kosztem, a często może uchronić pomnik przed zapadnięciem lub znacznym zaniedbaniem. Dzięki temu, nie tylko nie będzie powodu do zamartwiania się o stan grobu, lecz również zyskamy pewność – że pomnik jest w dobrych rękach, gdy sami z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie o niego zadbać. Warto zlecić sprzątanie grobów firmie takiej jak nasza – posiadającej ogromną renomę i wieloletnie doświadczenie.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook