Transport zmarłych

Nasz zakład pogrzebowy podejmie się transportu zmarłych, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Oferujemy całodobowy przewóz zwłok, także z domów i szpitali. W przypadku, gdy śmierć nastąpiła w innym regionie, a pochówek ma się odbyć we Wrocławiu albo okolicach, możemy zorganizować transport osoby zmarłej zaraz po stwierdzeniu śmierci.

Usługę transportu przeprowadzamy z należytym szacunkiem do osoby zmarłej. Nasz zakład pogrzebowy posiada karawany, które są w pełni dostosowane do transportowania zmarłych. Możemy pomóc także, gdy chodzi o międzynarodowy transport zwłok.

Niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie nastąpiła śmierć bliskiej Państwu osoby, jesteśmy w stanie zająć się zorganizowaniem przewozu zmarłego do kraju. Dobra znajomość przepisów prawa w krajach europejskich oraz pozaeuropejskich, a także wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam także w tym względzie zagwarantować najwyższy standard usług.

Transport zmarłych – najwyższy standard usług

Mamy świadomość tego, że niespodziewana śmierć bliskiej osoby to ogromny cios dla rodziny, która nie dość, że musi uporać się z ogromną stratą, to jeszcze stoi przez niełatwym zadaniem zorganizowania pochówku bliskiego człowieka. W przypadku, gdy bliska nam osoba zmarła z dala od domu, trzeba również zorganizować jej transport na miejsce pochówku. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport krajowy czy też międzynarodowy, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Usługi transportowe wykonujemy całodobowo, mogą się Państwo skontaktować z nami o dowolnej porze. Zaraz po zgłoszeniu telefonicznym podejmiemy pierwsze kroki mające na celu przewiezienia ciała bliskiej Państwu osoby do domu. Nasz zakład pogrzebowy działa już od ponad 20 lat, jesteśmy w stanie zatem nie tylko zająć się usługami transportowymi, ale także pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności, także i zagranicą.

Przewóz zwłok na terenie całego kraju

Zakład Pogrzebowy Styks stawia sobie za cel zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia po śmierci bliskich i osób. Dlatego też mogą Państwo liczyć również i na przewóz zwłok na terenie całego kraju. Nasze przedsiębiorstwo pogrzebowe dysponuje karawanami przeznaczonymi do przewozu zmarłych, które spełniają wymagania Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Przewóz zwłok wymaga dopełnienia pewnych formalności. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy, zajmiemy się tym za Państwa. W trudnym momencie po stracie bliskiej osoby chcemy Państwa wesprzeć, dlatego też zapewniamy, że przejmiemy wszystkie formalności, które są niezbędne do zorganizowania krajowego przewozu zmarłych. Wystarczy kontakt telefoniczny z Państwa strony, abyśmy mogli podjąć stosowne działania.

Międzynarodowy przewóz zmarłych – kompleksowe wsparcie

Możemy zaoferować nie tylko krajowy, ale także międzynarodowy transport zmarłych. Świadczymy usługi tak w Europie, jak i w innych regionach świata. Usługi z zakresu międzynarodowego przewozu zmarłych wykonujemy od 20 lat, stąd też możemy zapewnić, że transport bliskiej Państwu osoby przebiegnie bez żadnych przeszkód. Gwarantujemy bezpieczny przewóz zmarłych, z pełnym poszanowaniem ich godności. Po otrzymaniu od Państwa pełnomocnictwa załatwimy także wszystkie niezbędne formalności – zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Nasi pracownicy, którzy zajmują się organizacją transportu międzynarodowego zmarłych, mówią płynnie po angielsku i niemiecku, co ułatwia szybkie i sprawne załatwienia formalności z zagranicznych urzędach oraz konsulatach. Przewóz zmarłych realizowany jest z użyciem karawanów, których wyposażenie odpowiada normom krajowych oraz unijnych przepisów.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook