Zakład Pogrzebowy Wrocław Osobowice

Zakład Pogrzebowy Styks z dużą dozą zrozumienia, empatii i życzliwości od lat zapewnia pełne wsparcie przy organizacji pogrzebów we Wrocławiu. Jeden z pięciu oddziałów naszego zakładu znajduje się przy ul. Osobowickiej 61, zaraz koło komunalnego Cmentarza Osobowickiego. Klienci mogą liczyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy, pełnimy bowiem całodobowe dyżury, gwarantując kompetentne doradztwo i pomoc na każdym etapie pożegnania osoby zmarłej.

Styks Zakład Pogrzebowy – Wrocław, Osobowice

Najważniejszym zadaniem naszego zakładu pogrzebowego na Osobowicach we Wrocławiu jest oferowanie kompleksowych usług na terenie pobliskiego Cmentarza Osobowickiego. Należą do nich:

  • pełna organizacja pogrzebu;
  • kremacja i pochówek w grobie ziemnym;
  • pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności;
  • transport osób zmarłych;
  • wsparcie w znalezieniu i wyborze odpowiedniego miejsca grzebalnego na cmentarzu;
  • bezpośrednia pomoc w montażach i demontażach nagrobków;
  • profesjonalna pielęgnacja grobów;
  • wsparcie przy organizacji stypy;
  • doradztwo podczas przygotowania pochówku i ceremonii ostatniego pożegnania.

Firma Styks, jako zakład pogrzebowy we Wrocławiu na Osobowicach, zarządza kaplicą na cmentarzu. Mogą się w niej odbywać ceremonie pogrzebowe nie tylko o obrządku katolickim, ale też o charakterze świeckim oraz według tradycji każdej innej religii. Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie zapewniamy wszystkim, bez względu na wyznanie.

Cmentarz Osobowicki – kremacja

W naszym zakładzie pogrzebowym na Osobowicach we Wrocławiu możliwe jest zorganizowanie pogrzebu z kremacją. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą przy kwestiach formalnych oraz podczas planowania ceremonii. Wykorzystując trzy dekady doświadczenia firma Styks zapewnia też Klientom doradztwo oraz wyjaśnienia, jeśli pojawiają się wątpliwości czy pytania – naszym priorytetem jest przede wszystkim niesienie pomocy i wsparcia w trudnych chwilach.

Kremacja odbywa się w profesjonalnym krematorium w Kiełczowie. Zapewniamy transport ciała zmarłego oraz urny i trumny, zachowując najwyższe standardy etyczne. Na życzenie rodziny i bliskich osoby zmarłej pomagamy w organizacji każdego z etapów pożegnania, w tym w przygotowaniu stypy w wybranym lokalu niedaleko cmentarza Osobowickiego.

 

Lokalizacja zakładu: tuż przy Cmentarzu Osobowickim

Styks Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu na Osobowicach mieści się przy dużym parkingu obok Cmentarza Osobowickiego, co ułatwia wygodne zaparkowanie. Jest to istotne udogodnienie dla osób z różnych stron miasta, przyjeżdżających odwiedzić groby bliskich.

Do zakładu przy Osobowickiej z łatwością można dojechać kierując się ze szpitala przy ul. Kamieńskiego, Koszarowej, hospicjum w Będkowie czy też hospicjum przy ul. Poświęckiej. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, kursujące w różne strony Wrocławia, ułatwiające dojazd na cmentarz.

Nasz zakład pogrzebowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00. Aby zapewnić naszym Klientom maksymalne wsparcie prowadzimy też całodobowy dyżur pod numerem: 505304172.

Wiemy, że organizacja pochówku dla bliskiej osoby jest bardzo trudnym zadaniem, dlatego staramy się okazywać Klientom jak największe zrozumienie i życzliwość, zapewniając jednocześnie profesjonalną pomoc. Przy organizacji ceremonii kierujemy się wskazówkami i życzeniami rodziny czy bliskich zmarłego, dopasowując nasze usługi do ich potrzeb i wymagań.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook