Szpitale i hospicja

WROCŁAWSKIE SZPITALE, HOSPICJA, DOMY POMOCY SPOŁECZNEJ

O wyborze firmy, która przewiezie Zmarłego do chłodni, w pierwszej kolejności decyduje rodzina. Należy wybrać firmę, która posiada własne chłodnie i od początku przejmie pieczę nad Zmarłym. Warto decydować samemu i nie ulegać sugestiom osób postronnych.

Nasza firma pogrzebowa posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie zarówno międzynarodowego, jak i krajowego transportu zwłok. Całodobowo przewozimy Zmarłych ze Szpitala MSWIA i innych wrocławskich szpitali, Domów Pomocy Społecznej m.in. przy ul. Mącznej, Rędzińskiej, Karmelkowej, Kaletniczej i innych, a także hospicjów np. przy ul. Poświęckiej czy Hospicjum w Będkowie.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących transportu ciała zmarłego oraz ewentualnych dalszych usług w postaci kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 601 700 280 lub e-mailowy – na adres pomoc@styx.pl.

Koszt przewiezienia osoby zmarłej do naszej chłodni oraz przechowanie ciała zmarłego przez 72 godziny pokrywa Zakład Pogrzebowy Styks.

Zadzwoń do nas
Aby ustalić szczegóły

Facebook