Obsługa i nadzór pogrzebu

Pogrzeb Wrocław

Zakłady pogrzebowe STYKS zapewniają kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych, zarówno na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych.

Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu (elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Ponadto na uroczystości pogrzebowe zapraszamy muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne i video.

Jako nieliczni dysponujemy także nowoczesnymi karawanami i karawanem – melexem.

Wykorzystując 20 letnie doświadczenie zajmujemy się organizacją styp zarówno w restauracji, jak i w domu. W zakres usług wchodzących w obsługę i organizację pogrzebu wchodzi również przygotowanie mów pogrzebowych oraz organizacja wieńców i kwiatów. Świadczymy także dodatkowo usługi w obrębie sporządzania nekrologów.

Jako jedyni we Wrocławiu zarządzamy kaplicą cmentarną, która znajduje się na terenie Cmentarza Komunalnego, Oddział Psie Pole, przy ul. Kiełczowskiej 90 (obok krematorium). Na skutek naszych działań, w kaplicy mogą odbywać się ceremonie świeckie oraz ceremonie w obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej.

Informacji na temat organizacji ceremonii udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy. Służą oni pomocą, radą oraz wsparciem; przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Nasz dom pogrzebowy kredytuje wszlkie usługi pogrzebowe do czasu otrzymania pieniędzy z Zasiłku Pogrzebowego otrzymanego z  ZUS-u.

 

Pragniemy, aby organizacja pogrzebów przebiegła pod każdym względem zgodnie z Państawa wymogami i życzeniami.

Zadzwoń do nas

Aby ustalić szczegóły

Facebook