Nasza firma funkcjonuje na wrocławskim rynku funeralnym i okolicach miasta już prawie 27 lat. Przez ponad dwie dekady nasz dom pogrzebowy dorobił się miana jednego z najczęściej wybieranych i polecanych przez Wrocławian zakładów pogrzebowych, zarówno na obszarze stolicy Dolnego Śląska jak i w jej okolicach.

Organizując ceremonie i świadcząc usługi pogrzebowe, STYKS zawsze wyznaczał nowe, coraz wyższe, standardy, będąc niedoścignionym wzorem do naśladowania dla konkurencyjnych firm z branży. Dlatego nasz zakład pogrzebowy, będąc pionierem wprowadzającym nowe rozwiązania, należy dziś do ścisłej czołówki wrocławskich domów funeralnych.

Na czym polega sekret sukcesu firmy pogrzebowej STYKS?

Bez wątpienia, naszą siłą zawsze byli i niezmiennie pozostają nią … ludzie.

Począwszy od założycieli i właścicieli, Państwa Iwony i Mirosława Wojtuś, poprzez osobistych Opiekunów rodzin osób zmarłych, Mistrza Ceremonii, który zapewni spokojny i godny przebieg uroczystości, kierunkowo wykształconego pracownika, który na Państwa życzenie napisze profesjonalną mowę pożegnalną (laudację), na personelu asysty pogrzebowej kończąc – stanowimy perfekcyjnie zgrany ze sobą zespół.

Wiemy, że każdy dzień w obliczu utraty bliskiej osoby jest trudny. Kiedy tak się dzieje, jesteśmy po to, by pomóc. Z troską, w najbardziej etyczny i transparenty sposób otaczamy Państwa opieką, przestrzegając wysokich standardów. Wspieramy Państwa w obliczu tej nieuniknionej okoliczności, dysponując doświadczeniem i nienaganną obsługą.

Aby dowiedzieć się więcej o Zakładzie Pogrzebowym STYKS mogą Państwo skorzystać z naszej strony internetowej, która dostarcza wszelkich niezbędnych informacji. Na każde Państwa pytanie jesteśmy gotowi odpowiedzieć pod dostępnymi numerami telefonów.

31 lat tradycji
Zapal świeczkę
Za Tych, ktorzy odeszli

Jesteśmy inicjatorami akcji społecznościowej w serwisie Facebook, która ma za zadanie podtrzymywać pamięć o naszych najbliższych, a także znanych osobistościach, które odeszły z naszego świata.

Ponad 50 tysięcy osób wspiera już akcję
Dołącz do nas

Facebook