Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy „Styks” zapewnia kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu staraliśmy się zawsze służyć radą, wsparciem i pomocą w tych trudnych w życiu każdego człowieka chwilach, w chwilach odejścia bliskich mu ludzi.
Nasi wykwalifikowani pracownicy uważnie słuchają Państwa życzeń i wytycznych odnośnie organizacji pogrzebu, tak by sama ceremonia pogrzebowa przebiegała w sposób przez Państwa pożądany i przystający do Państwa wymogów, w dobrze zorganizowany i godny sposób.
Jako jedyni we Wrocławiu zarządzamy kaplicą cmentarną, która znajduje się na terenie Cmentarza Komunalnego, Oddział Psie Pole, przy ul. Kiełczowskiej 90 (obok krematorium).

Dzięki naszym działaniom, w kaplicy mogą odbywać się ceremonie świeckie oraz ceremonie w innym obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej.

Nasi pracownicy udzielą Państwu przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Udzielą wszelkich informacji odnośnie usług związanych z pochówkiem, oferowanych przez Zakład Pogrzebowy „Styks”, takich jak:

  • organizacja asyst pogrzebowych (asysty pogrzebowe wykonywane są zawsze przy użyciu naszego wysokiej klasy sprzętu i udziałem profesjonalnego Mistrza Ceremonii (jeżeli jest to pogrzeb świecki lub takie jest życzenie Żałobników),
  • eksportacji ciała osoby zmarłej (możliwość zatrzymania w chłodni do 72h),
  • kremacje,
  • ekshumacje,
  • krajowy i międzynarodowy transport zmarłych,
  • pisaniem mów pogrzebowych

Zadzwoń do nas

Aby ustalić szczegóły

Facebook